Speelschema WK2018

Geplaatst op woensdag 16 mei 2018 @ 09:43 , 26 keer bekeken

Frankrijk WERELDKAMPIOEN!

===========================================
FINALE:

zo. 15-07-2018 17:00 Frankrijk - Kroatie 4-2

===========================================

za. 14-07-2018 16:00 Belgie - Engeland 2-0
3e plaats: Belgie
4e plaats: Engeland

HALVE FINALES
di. 10-07-2018 20:00 FRANKRIJK - BELGIE 1-0
wo. 11-07-2018 20:00 KROATIE - ENGELAND 2-1

do. 14-06-2018 17:00 A Rusland - Saudi-Arabie (Moskou) 5-0

vr. 15-06-2018 14:00 A Egypte – Uruguay (Jekaterinenburg) 0-1
vr. 15-06-2018 17:00 B Marokko – Iran (Sint-Petersburg) 0-1
vr. 15-06-2018 20:00 B Portugal Spanje (Sotsji) 3-3

za. 16-06-2018 12:00 C  Frankrijk – Australië (Kazan) 2-1
za. 16-06-2018 15:00 D  Argentinië – IJsland (Moskou Spartak) 1-1
za. 16-06-2018 18:00 C  Peru – Denemarken (Saransk) 0-1
za. 16-06-2018 21:00 D  Kroatië – Nigeria (Kaliningrad) 2-0

zo. 17-06-2018 14:00 E  Costa Rica – Servië (Samara) 0-1
zo. 17-06-2018 17:00 F  Duitsland – Mexico (Moskou Loezjniki) 0-1
zo. 17-06-2018 20:00 E  Brazilië – Zwitserland (Rostov a/d Don) 1-1

ma. 18-06-2018 14:00 F  Zweden – Zuid-Korea (Nizjni Novgorod) 1-0
ma. 18-06-2018 17:00 G  België – Panama (Sotsji) 3-0
ma. 18-06-2018 20:00 G  Tunesië – Engeland (Volgograd) 1-2

di. 19-06-2018 14:00 H  Colombia – Japan (Saransk) 1-2
di. 19-06-2018 17:00 H  Polen – Senegal (Moskou Spartak) 1-2
di. 19-06-2018 20:00 A  Rusland – Egypte (Sint-Petersburg) 3-1

wo. 20-06-2018 14:00 B  Portugal –  Marokko (Moskou Loezjniki) 1-0
wo. 20-06-2018 17:00 A  Uruguay – Saoedi-Arabië (Rostov a/d Don) 1-0
wo. 20-06-2018 20:00 B  Iran – Spanje (Kazan) 0-1

do. 21-06-2018 14:00 C  Denemarken – Australië (Samara) 1-1
do. 21-06-2018 17:00 C  Frankrijk – Peru (Jekaterinenburg) 1-0
do. 21-06-2018 20:00 D  Argentinië – Kroatië (Nizjni Novgorod) 0-3

vr. 22-06-2018 14:00 E  Brazilië – Costa Rica (Sint-Petersburg) 2-0
vr. 22-06-2018 17:00 D  Nigeria – IJsland (Volgograd) 2-0
vr. 22-06-2018 20:00 E  Servië – Zwitserland (Kaliningrad) 1-2

za. 23-06-2018 14:00 G  België – Tunesië (Moskou Spartak) 5-2
za. 23-06-2018 17:00 F  Zuid-Korea – Mexico (Rostov a/d Don) 1-2
za. 23-06-2018 20:00 F  Duitsland – Zweden (Sotsji) 2-1

zo. 24-06-2018 14:00 G  Engeland – Panama  (Nizjni Novgorod) 6-1
zo. 24-06-2018 17:00 H  Japan – Senegal (Jekaterinenburg) 2-2
zo. 24-06-2018 20:00 H  Polen – Colombia (Kazan) 0-3

ma. 25-06-2018 16:00 A  Uruguay – Rusland (Samara) 3-0
ma. 25-06-2018 16:00 A  Saoedi-Arabië – Egypte (Volgograd) 2-1
ma. 25-06-2018 20:00 B  Iran – Portugal (Saransk) 1-1
ma. 25-06-2018 20:00 B  Spanje –  Marokko (Kaliningrad) 2-2

di. 26-06-2018 16:00 C  Denemarken – Frankrijk (Moskou Loezjniki) 0-0
di. 26-06-2018 16:00 C  Australië –
Peru (Sotsji) 0-2

di. 26-06-2018 20:00 D  Nigeria – Argentinië (Sint-Petersburg) 1-2
di. 26-06-2018 20:00 D  IJsland –
Kroatië (Rostov a/d Don) 1-2

wo. 27-06-2018 16:00 F  Zuid-Korea – Duitsland (Kazan) 2-0
wo. 27-06-2018 16:00 F  Mexico –
Zweden (Jekaterinenburg) 0-3
wo. 27-06-2018 20:00 E  Servië –
Brazilië (Moskou Spartak) 0-2
wo. 27-06-2018 20:00 E  
Zwitserland – Costa Rica (Nizjni Novgorod) 2-2

do. 28-06-2018 16:00 H  Japan – Polen (Volgograd) 0-1
do. 28-06-2018 16:00 H  Senegal –
Colombia (Samara) 0-1
do. 28-06-2018 20:00 G  Engeland –  België (Kaliningrad) 0-1
do. 28-06-2018 20:00 G  Panama –
Tunesië (Saransk) 1-2

za. 30-06-2018 16:00 Frankrijk - Argentinie 4-3
za. 30-06-2018 20:00
Uruguay - Portugal 2-1

zo. 01-07-2018 16:00 Spanje - Rusland 1-1 (3-4) P
zo. 01-07-2018 20:00
Kroatie - Denemarken 1P-1 

ma. 02-07-2018 16:00 Brazilie - Mexico 2-1
ma. 02-07-2018 20:00
Belgie - Japan 3-2

di. 03-07-2018 16:00 Zweden - Zwitserland 1-0
di. 03-07-2018 20:00 Colombia - Engeland 1-P1

vr. 06-07-2018 16:00 Uruguay - Frankrijk 0-2
vr. 06-07-2018 20:00 Brazilie -
Belgie 1-2

za. 07-07-2018 16:00 Zweden - Engeland 0-2
za. 07-07-2018 20:00 Rusland -
Kroatie 2-2P


Welkom bij Clubs!

Kijk gerust verder op deze club en doe mee.

Wat is dit?


Of maak zelf een Clubs account aan: